کتاب “درآمدی بر سبک زندگی از منظر اسلام” منتشر شد

کتاب “درآمدی بر سبک زندگی از منظر اسلام” منتشر شدکتاب “درآمدی بر سبک زندگی از منظر اسلام” تألیف حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین مختاری؛ استاد سطوح عالی حوزه و دانشگاه از سوی انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامی چاپ و منتشر شد.

به گزارش ایسنا، مشخصات و خلاصه این کتاب که درخصوص سبک زندگی اسلامی به عنوان یکی از لوازم مهم تشکیل امت واحده اسلامی است به شرح ذیل است:

خلاصه کتاب:

 سبک زندگی مفهومی مدرن است اما در زندگی میلیاردها مسلمان که از نژاد و اقوام و زبان‌های گوناگون با هم زندگی می‌کنند در سایه  تسامح و تساهل و فرهنگ رواداری پدید آمده است. طبق فرموده پیامبر (ص) شریعت اسلامی در تقنین و تشریع، دین آسان و آسانگیر و در تعامل با پیروان خود و دیگر انسان‌ها اهل رواداری و خطاپوشی است. از این جهت سبک زندگی اسلامی از لوازم مهم تشکیل امت واحده اسلامی است که می‌بایست توسط اندیشمندان مسلمان به خوبی تبیین و توصیف گردد. سبک زندگی منطبق بر حیات طیبه، باید براساس آموزه‌های دینی باشد.

مشخصات کتاب:

کتاب: درآمدی بر سبک زندگی از منظر اسلام؛ تألیف: محمدحسین مختاری؛ ناشر: انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامی؛ طراح جلد: مرتضی فتح‌اللهی؛ ویراستار: مرتضی قاسمی حامد؛ صفحه‌آرا: رمضانعلی قربانی؛ چاپ اول: بهار ۱۳۹۷ش. ؛ شمارگان: ۱۰۰۰ نسخه؛ قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان؛ شابک: ۷-۹-۹۳۰۵۷-۶۰۰-۹۷۸؛ نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان (فلسطین جنوبی)، خیابان شهید روانمهر، پلاک ۳، دانشگاه مذاهب اسلامی، تلفن: ۶۶۴۶۵۲۵۲.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس