پیام تسلیت دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین شجاعی

پیام تسلیت دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین شجاعیمشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم شجاعی از علمای اعلام را تسلیت گفت.

 به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی، مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم شجاعی، از علمای عظام و وعاظ مطرح کشور را تسلیت گفت.

متن پیام دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

وَ إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ.

درگذشت عالم وارسته مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم شجاعی از علمای اعلام و از شاگردان خلف آیات عظام بروجردی، میلانی، مرعشی نجفی و حاج شیخ رجبعلی خیاط و از ادامه‌دهندگان راه خطیب مجاهد مرحوم آیت الله محمد تقی فلسفی، موجب تأثر و تأسف اینجانب و همکارانم در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور شد.

بدون شّک آن واعظ و خطیب توانا ضمن حرکت در راه انقلاب اسلامی، بیش از ۷۰ سال از عمر با برکت خویش را صرف تبلیغ آموزه‌های ناب دینی و خدمات مخلصانه و ارزشمند فرهنگی کردند. اینجانب فقدان آن عالم جلیل‌القدر و خدوم را محضر حضرت امام عصر ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه و دوستداران فضلیت و تقوا، تسلیت عرض نموده و برای آن مجاهد نستوه و پارسا، علو درجات و برای بیت شریف و مکّرم ایشان، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس