پیاده‌روی اربعین حسینی یک حرکت عظیم مردمی

پیاده‌روی اربعین حسینی یک حرکت عظیم مردمیفرماندار صومعه‌سرا گفت: پیا ده‌روی اربعین حسینی فرصتی مغتنم در انتقال تفکر انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، مهندس «علی فتح‌اللهی» در جلسه ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی صومعه‌سرا در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، با بیان این‌که پیاده‌روی اربعین یک حرکت عظیم مردمی است، اظهار کرد: مردمی بودن این حرکت موجب ماندگاری و اثرگذاری آن می‌شود.

وی،افزود: پیاده‌روی اربعین حسینی نماد اقتدار مسلمانان است و دشمنان اسلام را ناامید می‌کند.

فتح‌اللهی با بیان این‌که پیاه‌روی اربعین حسینی فرصت مناسبی برای انتقال تفکر و ایدئولوژی ما است، خاطرنشان کرد: مطلوب است وظایف محوله به بهترین شکل اجرا شود. پیاده‌روی اربعین حسینی فرصتی مغتنم در انتقال تفکر انقلاب اسلامی است. در این ایام ۱۰هزار زائر از مناطق مختلف کشور عبور می‌کنند که می‌توان تفکر ناب و فرهنگ اصیل اسلامی را با ادبیاتی مناسب منتقل کرد.

وی بر مردمی شدن اجرای برنامه‌های ستاد اربعین و انجام مصوبات تأکید و تصریح کرد: ضروری است همگان در حرکت بزرگ عاشورایی مشارکت داشته باشیم.

فتح‌اللهی با بیان این‌که انقلاب ما با انقلاب عاشورایی از نظر ایدئولوژی نزدیک بهم هستند، یادآور شد: ادارات در مردمی کردن و ترویج فرهنگ حسینی اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس