ویژه برنامه‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) در کشور برگزار می‌شود

ویژه برنامه‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) در کشور برگزار می‌شودبنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ویژه برنامه‌هایی برای در دهه آخر صفر و ایام شهادت حضرت رضا(ع) برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش ایسنا، بر اساس این گزارش این برنامه‌ها با محوریت بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در مشهد و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  وبا هدف ترویج فرهنگ رضوی در تمامی استان های کشور برگزار می‌شود.

از آنجایی که هدف ترویج فرهنگ دینی است، این برنامه‌ها محتوایی درنظر گرفته شده  و شامل شب‌های شعر آیینی، اجرای تعزیه و نمایش آیینی، سخنرانی و  نشست‌های تخصصی با موضوع سیره اهل بیت(ع) به ‌ویژه سیره امام رضا(ع) است.

این برنامه‌ها با کمک ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها برگزار می‌شود و استان‌هایی که آمادگی خود را جهت برگزاری این برنامه‌ها اعلام کنند، از سوی بنیاد امام رضا(ع) پیگیری‌های لازم جهت برگزاری نمایشگاه، شب‌های فرهنگی و دیگر مراسم‌ها صورت خواهد گرفت.

جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) به دنبال آن است برنامه‌های خود را محدود به دهه کرامت نکند و در تمام طول سال در راستای فرهنگ رضوی ویژه برنامه‌هایی را در داخل و خارج از کشور برگزار کند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس