سفره جهانی حضرت رقیه (س) در زنجان برپا می‌شود

سفره جهانی حضرت رقیه (س) در زنجان برپا می‌شودسخنگوی مجمع جهانی حضرت رقیه(س) در استان زنجان از برپایی سومین سفره جهانی حضرت رقیه(س) همزمان با 350 نقطه ایران و جهان خبر داد و گفت: این مراسم 20 مهرماه در مسجد حضرت رقیه(س) اسلام آباد زنجان برگزار خواهد شد .

سعید نوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امسال همزمان با نخستین جمعه ماه صفر ششمین سفره جهانی حضرت رقیه(س) در بیش از 350 نقطه ایران و جهان برپا خواهد شد .

وی افزود:سفره جهانی حضرت رقیه(س) در ایران در مشهد حرم مطهر امام رضا(ع)، قم حرم مطهر حضرت معصومه(س) و در شیراز حضرت شاهچراخ(ع) تهران امامزاده صالح(ع)، ری حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و در استان زنجان در مسجد حضرت رقیه(س) برگزار خواهد شد .در سال گذشته مسجد حضرت رقیه(س) استان زنجان میزبان 15 هزار مهمان از داخل و خارج استان بوده که پیش بینی می‌شود امسال این رقم به 20 هزار نفر افزایش یابد .

سخنگوی مجمع جهانی حضرت رقیه(س) در استان زنجان یادآورشد: این مراسم همزمان در دمشق کنار ضریح حضرت رقیه(س) در کربلا معلی، بین الحرمین، نجف اشرف، کاظمین، سامراء، و در سایر کشورهای جهان برگزار خواهد شد .

نوری یادآورشد: برنامه سفره جهانی حضرت رقیه(س) با محوریت کودکان سه ساله حسینی است که در کنار سفره معنوی حضرت رقیه(س) حضور خواهند یافت، این سفره مشترک بوده و نقطه آغازین ان دمشق حرم حضرت رقیه(س) خواهد بود .

وی افزود: در استان زنجان بالغ بر 200 خادم خانم و آقا در بخش‌های مختلف مشغول خدمت رسانی خواهند بود این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام دیرباز و مادحین استانی و کشوری در روز 20 مهرماه ساعت 13 الی 17 در مسجد حضرت رقیه(س) واقع در اسلام آباد برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس