دیدار رییس سازمان تبلیغات اسلامی با آیت‌الله مصباح یزدی

دیدار رییس سازمان تبلیغات اسلامی با آیت‌الله مصباح یزدیرییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مقام معظم رهبری، فلسفه وجودی سازمان تبلیغات اسلامی را تبیین اسلام انقلابی عنوان کردند و در حکم ایشان نیز به توجه سازمان تبلیغات اسلامی به این موضوع تاکید شده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد قمی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی در قم عنوان کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند که مساله امروز انقلاب اسلامی، تبیین اسلام انقلابی است و اگر این موضوع تبیین شود از این وضعیت پرمخاطره رهایی می‌یابیم.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه وظایف سازمان تبلیغات اسلامی بسیار گسترده‌تر و مهمتر از گذشته شده است، اظهار کرد: سازمان تبلیغات به اندازه کافی از ظرفیت حوزه و بخصوص ظرفیت انقلابی حوزه استفاده نکرده است چون برای تبیین اسلام انقلابی، استفاده از این ظرفیت بسیار دارای اهمیت است.
 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین  امروز 26 مهرماه در مراسم گردهمایی مبلغان اربعین حسینی در مدرسه امام کاظم(ع) گفت:راهی غیر از تبیین اسلام انقلابی وجود ندارد. تحکیم گام های انقلاب اسلامی در مسیر اربعین محقق می‌شود و یکی از پیش فرض‌های مهم در این مسیر آن است که مبلغ اربعین در زمره خادمین الحسین(ع) است و وظایف مهم خود را نیز در این زمینه انجام دهد. راهی غیر از تبیین اسلام انقلابی وجود ندارد.

حجت‌الاسلام روستاآزاد معاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی نیز در این مراسم ضمن  تأکید بر زیارت اربعین حسینی اظهار کرد: باید همه چهلمین روز اباعبدالله(ع) را گرامی بداریم چرا که جز هویت شیعی تلقی شده است.باید تلاش کرد یاد و نام امام حسین(ع) همیشه زنده باشد، گفت: اگر این حرکت امام نبود در راستای اسلام استقامت و ایستادگی شکل نمی گرفت. اگر این حرکت اباعبدالله نبود اساسا انقلاب اسلامی رخ نمی داد تا اسلام حیات مجدد به خود بگیرد لذا سفارش شده بر مصیبت ابا عبدالله شکر کنیم. امیدواریم همه از اولیاء و دوستان امام حسین باشیم و این تبلیغ و حضور در عتبات عالیات وخدمت به زائرین را امام از همه قبول فرماید و این سفر جز بهترین سفر های تبلیغی و مایه خیر و برکت در زندگی فردی و اجتماعی همه شما باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس