خدمات‌رسانی به زائران اربعین نباید متوقف شود

خدمات‌رسانی به زائران اربعین نباید متوقف شودنماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام ادامه خدمات‌رسانی‌ها به زائران اربعین را خواستار شد و گفت: تا چند روز آینده این خدمت‌رسانی نباید متوقف شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» در جلسه قرارگاه اربعین، اظهار کرد: زائران ایرانی از آن جایی که در کربلا مورد تکریم و پذیرایی خوب عراقی‌ها قرار گرفتند این انتظار را دارند که در داخل کشور و خصوصاً پایانه‌های مرزی نیز همانگونه با آن‌ها رفتار شود.

وی با بیان این‌که رفتاری غیر از این و بی‌توجهی به زوار باعث خواهد شد که حس خوبی به آن‌ها دست ندهد و شیرینی زیارت حضرت امام حسین(ع) کم‌رنگ شود، تصریح کرد: در عین حال باید سخنان موکب‌داران را نیز شنید و نیازهایشان را برطرف کرد تا با انگیزه زیاد به زوار اربعین خدمات‌رسانی کنند.

امام جمعه ایلام با اشاره به استقبال زائران از مرز مهران برای ورود و خروج از کشور جهت شرکت در مراسم اربعین گفت: این به‌علت فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در این پایه مرزی است و در ادامه تصریح کرد: برخورد بسیار خوب مردم ایلام و شهر مهران نیز عامل مهم دیگری است که زائران را برای تردد از مرز مهران ترغیب می‌کند.

کریمی‌تبار نظارت بر فعالیت خودروهای سواری که زائران را جابه‌جا می‌کنند را خواستار شد و گفت: متأسفانه گزارش‌هایی مبنی بر دریافت کرایه اضافه دریافت شده که باید به این تخلفات رسیدگی شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس