تولیت آستان شاهچراغ(ع): اتحاد و همدلی لازمه دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی است

تولیت آستان شاهچراغ(ع): اتحاد و همدلی لازمه دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی است


تولیت آستان شاهچراغ(ع)

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ص)، اتحاد و همدلی را لازمه دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب دوشنبه ۹ مهرماه در دیدار با رئیس نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: امروز همه ما تنها یک هدف را دنبال می‌کنیم و آن، پیشبرد اهداف انقلاب است و برای رسیدن به این هدف، اتحاد و همدلی یک اصل ضروری است .

وی ضمن ابراز خرسندی مجدد از انتصاب آیت‌الله دژکام به سمت نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام جمعه شیراز افزود: ایشان فردی انقلابی و فاضل است که روحیات مردمی و ساده‌زیستی که در ایشان وجود دارد که سبب می‌شود منشأ خیرات و برکات بسیاری برای شیراز و فارس باشند .

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امروز همه ما سرباز و مطیع امر ولایت هستیم و باید تلاش کنیم تا منویات رهبر معظم انقلاب و نماینده ایشان در استان فارس به نحو احسن انجام شود .

لطف‌الله یداللهی، رئیس نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی در خصوص روند امور اجرایی و خدمت‌رسانی در دفتر امام جمعه و تغییرات انجام شده در ساختار و نیروی انسانی این نهاد، بر وحدت رویه و هم‌افزایی میان مجموعه اجرایی حرم مطهر شاهچراغ(ع) و نهاد نماینده ولی فقیه در فارس تأکید کرد .

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس