برپایی جشنواره “قرآن و عترت”

برپایی جشنواره “قرآن و عترت”


بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور کشور 22 تا 25 مهر به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه برگزار می‌شود.

بهمن سعیدی پور رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به برگزاری هرساله جشنواره قرآن و عترت را باهدف اعتلای بصیرت دینی و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه های پیام نور کشور اظهار کرد: امسال بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور کشور طی سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری برگزار می شود. 

وی با اشاره به برگزاری مرحله مقدماتی و استانی این مسابقات، ادامه داد: در مرحله مقدماتی این مسابقات اردیبهشت امسال در بیش از 500 مرکز و واحد پیام نور کشور برگزارشد و بیش از 17 هزار دانشجو و استاد دانشگاه – در دو بخش خواهران و برادران- در این مسابقات شرکت کردند. 

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه تصریح کرد: همچنین پس از برگزاری مرحله استانی مسابقات نیز 250 نفر در دو بخش دانشجویان و اساتید منتخب شدند. 

وی بابیان اینکه امسال کرمانشاه میزبان مرحله کشوری مسابقات خواهد بود، عنوان کرد: مسابقات شامل شش بخش آوایی، معارفی، فناوری، ادبی، پژوهشی و هنری است و در 34 رشته برگزار می شود. 

سعیدی پور بااشاره به برگزاری مسابقات از 22 تا 25 مهر، عنوان کرد: محل برگزاری مسابقات در تالار همایش‌های مجتمع تفریحی رفاهی زیتون و مراسم اختتامیه نیز با حضور مسئولین استانی و نمایندگانی از سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور در مرکز آموزش و پژوهش استانداری برگزار می‌شود. 

وی خاطرنشان کرد: در انتخاب داوران نیز تلاش شده برجسته ترین داوران و قاریان ملی و بین المللی انتخاب شوند، لذا سطح داوری مسابقات بسیار بالا خواهد بود. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس