اختصاص یک سوم ناوگان حمل‌ونقل آذربایجان غربی برای جابه‌جایی زائران

اختصاص یک سوم ناوگان حمل‌ونقل آذربایجان غربی برای جابه‌جایی زائرانرئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: بیش از 13 هزار و 600 ویزا برای زائران پیاده رویی اربعین در استان صادر شده است.

محمدرضا ندیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: تاکنون 16 هزار و 700نفر از استان برای پیاده روی اربعین ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد برای 13 هزار و 622 نفر ویزا صادر شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2000 ویزا در سفارتخانه در حال صدور است، تصریح کرد: بیشترین ثبت نامی استان برای پیاده رویی اربعین از شهرستان ارومیه با 8100 نفر است.

وی با بیان اینکه نزدیک به 14 موکب از آذربایجان غربی به زائران اربعین خدمات رسانی خواهند کرد، خاطرنشان کرد: امسال نیز مرز خروجی زائران حسینی  از مرز مهران خواهد بود.

ندیری ادامه داد : پیش‌بینی شده  32 مرکز بهداشتی درمانی از آذربایجان غربی در دوشهر کربلا و نجف به زائران اربعین خدمات رسانی کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه نمایندگان و بازرسانی از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان، کار نظارت بر موکب‌ها و خدمات رسانی‌ها را برعهده خواهند داشت، اظهار کرد: از 800 ناوگان حمل و نقل موجود استان، یک سوم از این ناوگان به جابه‌جایی زائران اختصاص یافته است.
انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس