آماده باش 25 هزار نیروی پلیس برای تامین امنیت راهپیمایی جاماندگان اربعین

آماده باش 25 هزار نیروی پلیس برای تامین امنیت راهپیمایی جاماندگان اربعینفرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه 25 هزار نفر از نیروهای پلیس تامین امنیت راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی(ع) را عهده دار هستند، از ممنوعیت تردد خودرو و موتور سیکلت در مسیر راهپیمایان خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسین رحیمی با اشاره به تمهیدات پلیس برای راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی(ع)  اظهار داشت:  25 هزار نیروی پلیس اعم از نیروهای انتظامی، یگان امداد، یگان ویژه، راهور، اطلاعات و امنیت، تامین امنیت و انضباط بخشی این راهپیمایی را عهده دار هستند.

وی افزود: نیروهای پلیس از ساعت ها پیش از آغاز راهپیمایی جاماندگان اربعین، مسیر تردد راهپیمایان  بویژه از میدان امام حسین (ع) تا حرم شاه عبدالعظیم را به طور کامل پوشش داده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد:  همزمان با آغاز راهپیمایی و در مسیر راهپیمایان، اجازه توقف به هیچ  خودرویی داده  نشده  و در صورت مشاهده، خودرو با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شود.

سردار رحیمی  خاطر نشان کرد: همچنین پلیس اجازه تردد خودرو و موتورسیکلت در مسیر راهپیمایان  را نمی دهد و رانندگان عزیز از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وی گفت: راهپیمایی معنوی عاشقان حضرت  ابا عبدالله الحسین (ع) با نظم و امنیت در حال برگزاری است و پلیس تا پایان راهپیمایی، در کنار و همراه مردم و عاشقان حسینی است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس