آماده‌باش نیروهای پلیس راه برای خدمت‌رسانی به زائرین حسینی(ع)

آماده‌باش نیروهای پلیس راه برای خدمت‌رسانی به زائرین حسینی(ع)رئیس پلیس راه استان ایلام از آماده‌باش کامل نیروهای پلیس راه برای خدمت‌رسانی مطلوب به زائرین حسینی(ع) و برقراری نظم آمد و شد ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «رضا همتی‌زاده» اظهار کرد: برای اجرای هرچه باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی(ع)، پلیس راه استان با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های خدمت‌رسان در مسیرهای ۵ گانه اربعین(مهران – سرابله – دهلران – ملکشاهی و ایوان)نسبت به استقرارهای ایستگاه‌های امدادی در محل‌های ایمن اقدام کرده است.

وی به رانندگانی که قصد تردد در این ایام را دارند توصیه کرد که با توجه به افزایش سفرها و حجم زیاد ترافیک بخصوص در مسیر مهران و سرابله قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه استان ایلام تصریح کرد: با توجه به این‌که مسیر «ایلام – مهران» دارای یکنواختی مسیر نیست و دارای نقاط ضعفی می‌باشد، از این‌رو می‌طلبد که رانندگان محترم با رعایت صبر و حوصله، پرهیز از عجله و شتاب بی‌مورد و رعایت سرعت مطمئنه و توجه به هشدارهای پلیسی رانندگی کنند تا ان‌شاءا… شاهد حوادث دلخراش رانندگی در این ایام نباشیم.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که علت بیشتر تصادفات اربعین سال گذشته خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان بوده، از این‌رو می‌طلبد که رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب‌آلودگی سریعاً در محلی ایمن خودروی خود را پارک کرده و با پیاده شدن از خودرو و رفع خستگی و بدست آوردن هوشیاری کامل سپس نسبت به رانندگی در ادامه مسیر اقدام کنند.

همتی‌زاده یادآور شد: پلیس راه انتظامی استان ایلام در نظر دارد در اربعین امسال علاوه‌بر استفاده از تیم‌های خودرویی برای روان‌سازی ترافیک و گره‌های ترافیکی از گشت‌های موتوری در مسیر «ایلام – مهران» استفاده کند تا ان‌شاءا… شاهد اجرای هرچه باشکوه‌تر این کنگره عظیم در استان ایلام باشیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس