آغاز فصل جدید طرح ملی حفظ قرآن/ رونمایی از نرم‌افزار بشارت

آغاز فصل جدید طرح ملی حفظ قرآن/ رونمایی از نرم‌افزار بشارتهمزمان با آغاز فصل جدید طرح ملی حفظ قرآن کریم و در حاشیه مسابقات سراسری قرآن، نرم‌افزار قرآنی و معارفی «بشارت» رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم فصل جدید طرح ملی حفظ قرآن کریم که با محوریت حفظ جزء سی قرآن پی‌گیری می‌شود باهمکاری نهادها و مؤسسات دولتی و مردمی کار خود را آغاز کرد.

طراحی و تولید نرم‌افزار قرآنی، معارفی بشارت از جمله برنامه‌های فصل دوم طرح است که این نرم‌افزار در حاشیه چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به عنوان شبکه تعاملی قرآنیان جهان رونمایی می‌شود.

این نرم افزار با هدف ایجاد تعامل موثر با مخاطبان و ارائه محتوای ناب قرآنی و معارفی در حوزه‌های مختلف، برای تجهیزات هوشمند از جمله تلفن همراه و در نسخه‌های «android» و«ios» طراحی شده است.

فاز نخست نرم‌افزار «بشارت» بامحوریت طرح ملی «حفظ قرآن کریم بشارت ۱۴۵۲ »که در حال حاضر با همکاری رسانه ملی، وزارت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، سازمان اوقاف و امور خیریه و برخی نهادها و مؤسسات مردمی در سراسر کشور در حال برگزاری است، رونمایی می‌شود.

نرم افزار «بشارت» فردا یکشنبه ۱۵ مهرماه در حاشیه چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و باحضور مسئولان فرهنگی کشور رونمایی می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس