آغاز جشنواره “قرآن و عترت” دانشگاهیان پیام نور کشور در کرمانشاه

آغاز جشنواره “قرآن و عترت” دانشگاهیان پیام نور کشور در کرمانشاهبیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور سراسر کشور از امروز (23 مهر) به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمانشاه آغاز بکار کرد.

بهمن سعیدی پور رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه این مسابقات از امروز (دوشنبه) آغاز و تا 25 مهر ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: مسابقات در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود.

وی بااشاره به حضور 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در این مسابقات، ادامه داد: مرحله مقدماتی و استانی مسابقات از اردیبهشت امسال با شرکت بیش از 17 هزار دانشجو در 500 مرکز پیام نور کشور برگزار شد و در نهایت 250 نفر از برگزیدگان به مرحله کشوری راه یافتند.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه تصریح کرد: در این مسابقات شرکت کنندگان در شش بخش آوایی، معارفی، فناوری، ادبی، پژوهشی و هنری و در 34 رشته باهم رقابت خواهند کرد.

وی بابیان اینکه مسابقات در سه روز برگزاری هر روز از ساعت 8 صبح تا 18 عصر ادامه دارد، عنوان کرد: مسابقات در محل تالار همایش مجتمع تفریحی رفاهی زیتون شهر کرمانشاه برگزار می شود.

سعیدی پور با تاکید براینکه سطح داوری مسابقات بالا خواهد بود، اضافه کرد: 10 داور برجسته ملی و بین المللی کار داوری مسابقات را انجام خواهند داد.

وی در پایان یادآورشد: مراسم اختتامیه این مسابقات نیز روز 25 مهر با حضور نمایندگانی از دانشگاه پیام نور کشور و مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس