آغاز به کار چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران

آغاز به کار چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهرانپس از پایان یافتن چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم در بخش برادارن، صبح امروز مسابقات در بخش خواهران آغاز شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم پس از پایان یافتن چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم در بخش برادارن، صبح امروز این دور از مسابقات در بخش خواهران آغاز به کار کرد.

مسابقات در این بخش در دو سالن برگزار می‌شود؛ در نخستین روز از این مسابقات، در نوبت صبح متسابقین خواهر، در رشته حفظ تفسیر به رقابت می‌پردازند و در نوبت عصر نیز فینالیست‌های رشته حفظ حدیث کار خود را آغاز می‌کنند.

در دیگر سالن نیز امروز خواهران راه یافته به بخش دعاخوانی به اجرای آوای خود می‌پردازند.

اسامی متسابقان رشته تفسیر بدین شرح است: نرجس‌خاتون مرادی از خراسان جنوبی، فاطمه پوررحمانی از زرند کرمان، زهره کیانی از اصفهان، هاجر میرزایی از مرکزی، زینب باقری‌نژاد از قم و سما بابایی از تهران.

اسامی داوران رشته تفسیر نیز شامل این افراد است: زینب طیبی، معصومه شریفی و اعظم وفایی.

اسامی متسابقان رشته دعاخوانی نیز خانمها؛ فرزانه تجلی از چهارمحال‌وبختیاری، خدیجه نجفی از قزوین، زهرا محمدی از البرز، سهام بنی‌نعمه از خوزستان، معصومه آسودی از کرمان، زهرا میرگلوبیات از مرکزی، صفورا یداللهی از مازندران، زهرا مولودی‌فر از آذربایجان شرقی، منصوره دالوند از اصفهان، طاهره ایرانی از کردستان، راضیه سلطانی از خراسان جنوبی، محدثه سعیدی از سمنان، فاطمه مؤمنی از مرکزی، لیلا بابایی سماقی از زنجان، عصمت پیرمرادی از خوزستان، طاهره خیرخواه از بوشهر، فاطمه محمدی‌پور از گیلان، زهرا رضایی از تهران، ملیحه‌السادات طباطبایی از قم، سمیه جهانی از همدان، آسیه دهقان از فارس، زهرا زینی از آذربایجان غربی، بی‌بی مریم حسینی از خراسان رضوی، منیره سلطانی از یزد، سیدمعصومه موسوی از کردستان، صدیقه آذری از خراسان شمالی و حبیبه احدی از البرز می باشند.

داوران رشته دعاخوانی نیز نافذکلام و چراغی داور صوت، موسوی‌نیا و رحیمی‌فر داور لحن، گلپایگانی و تجملیان داور وقف و ابتدا، کاتب و شریفی داور تجوید و فصاحت، حسن‌خانی، بنی‌فاطمی و خورشیدی اصول اجرا. سرپرست هیئت داوران نیز الوندی است.

گروه سوم شامل رشته‌های حفظ ۲۰ جزء، ترتیل، ۱۰جز، حفظ کل و قرائت تحقیق است که چهارشنبه، ۱۸ مهر، پذیرش می‌شوند و از ۱۹ تا ۲۲ مهرماه با هم رقابت می‌کنند. آیین اختتامیه نیز ۲۳ مهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس