فعالیت در فضای مجازی دارای اهمیت بسیاری است

فعالیت در فضای مجازی دارای اهمیت بسیاری استتولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: ما هویت و سنت خود را از دست نمی‌دهیم چراکه همه چیز در قالب محراب پیامبر تعریف شده و از ارزش خاصی برخودار است اما فعالیت در فضای مجازی نیز دارای اهمیت بسیاری است.

به گزارش ایسنا، به نقل از تولیت حرم حضرت معصومه (س) آیت‌الله سیدمحمد سعیدی پیش از ظهر امروز (پنج‌شنبه، ۵ مهرماه) در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه منصوبان رهبری در هر مجموعه و سازمان باید پاسخ اعتماد رهبری را بدهند، اظهار کرد: اعتمادسازی و جلب رضایت این بزرگوار بر اساس ساز و کارهایی است که هم در حکم نوشته‌شده توسط ایشان آورده شده و بخشی از آن نیز در تجربیات افراد باتجربه در هر مجموعه نهفته است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید برای تبلیغ و تربیت مبلغان در سطح کل کشور برنامه‌ریزی منسجم داشته باشد، اضافه کرد: اکنون دو موضوع مهم از سازمان تبلیغات اسلامی انتظار می‌رود، نخست ترویج سبک سنتی که بتواند سنت‌های تبلیغی و چارچوب ابلاغ معارف دینی را حفظ کند چراکه مردم با منبر پیامبر مأنوس هستند.

تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها خاطرنشان کرد: ما هویت و سنت خود را از دست نمی‌دهیم چراکه همه چیز در قالب محراب پیامبر تعریف شده و از ارزش خاصی برخودار است اما فعالیت در فضای مجازی نیز دارای اهمیت بسیاری است.

وی یادآور شد: تعریف و نگاهی که برای سازمان تبلیغات وجود دارد بسیار کلی است به این معنا که هر چه بی‌حاشیه‌تر کار کنید برداشت بیشتری خواهید داشت، گاهی شایعه جناحی شدن نیز می‌تواند در کارکرد یک مجموعه بسیار مخرب باشد و ما نیز در حرم مطهر به دنبال این بودیم تا در جناح خاصی قرار نگیریم چراکه اینجا حرم مطهر است.

آیت‌الله سعیدی با بیان اینکه جناح‌ها، سلایق و افکار افراد قابل احترام است، گفت: ما همانند رهبر انقلاب اسلامی از عملکرد جناحی پرهیز می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه مجالس امام حسین علیه‌السلام دشمن را کلافه و ناامید می‌کند، عنوان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید نسبت به این نمادها، نهادها و سرمایه‌ها نگاه ویژه داشته باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس