فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامیدومین جشنواره عکس وحدت با محورهای سبک زندگی، دستاوردهای نظام و قدس و فلسطین فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده‌ایم، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم.

از جمله اهداف این جشنواره عبارتند از؛ تقویت اتحاد و انسجام در جوامع اسلامی، استعداد یابی، مبارزه با اسلام هراسی، بازنگری و نشر فرهنگ اجتماعی اسلام است.

محورهای اصلی جشنواره هم شامل؛ سبک زندگی، دستاوردهای نظام و قدس و فلسطین است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار ارسالی خور را در بازه زمانی ۱۳۹۶تا ۱۳۹۷ تولید و یا منتشر کنند. همچنین عکس‌های ارسالی می‏توانند در جشنواره‌های دیگر جزو آثار شرکت کننده بوده باشند.

شرکت همه عکاسان حرفه‌ای و آماتور ایرانی در این جشنواره آزاد است.

حجم فایل ارسالی حداکثر ۳ مگابایت و پسوند JPG و مود RGB و حداقل سایز ۲۰۰۰ و حداکثر ۴۰۰۰ پیکسل باشد.

آثار ارسالی فقط به صورت تک عکس پذیرفته می‌شود. هر عکاس می‌تواند حداکثر با ٨ فریم عکس در مسابقه حضور داشته باشد.

عکس‌ها نباید دارای امضای عکاس، واتر مارک و لوگو باشند.

آثار باید در سایت جشنواره به آدرس iuiff.com ارسال شود و هیچ عکسی خارج از مسیر ذکرشده پذیرفته نخواهد بود.

اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی و کراپ در عکس‌ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، بلامانع است. در صورت استفاده از افکت‌های گرافیکی در عکس، عکس ارسالی پذیرفته نمی‌شود.

ضمن اهدا جوایز به منتخبین آثار در هر محور، تمامی آثار برگزیده در مراسم هفته وحدت در معرض نمایش قرار داده خواهند شد و آثار برگزیده ‌پس از رونمایی در نمایشگاه در قالب کتاب منتشر خواهد شد  همچنین تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه و کتاب مسابقه راه پیدا کند گواهی حضور در مسابقه را دریافت خواهند کرد .

دبیرخانه جشنواره:

دبیر جشنواره :سلمان امیری ۰۹۱۲۴۴۰۵۹۱۳

تهران – خ سمیه – بعد از خیابان مفتح – پ ۱۷۴ – خبرگزاری تقریب

تلفن: ۱۷_۰۲۱۸۸۳۲۶۵۱۲ فکس: ۰۲۱۸۸۳۲۶۵۱۸

مهلت ارسال آثار : تا  1397/8/13.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس