عاشورا در ۲۰ فریم – ایسنا

عاشورا در ۲۰ فریم – ایسنانمایشگاهی از آثار عکاسان عاشورایی با عنوان «اهل حرم» از شنبه (۲۴ شهریور ماه) در نگارخانه ملل افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه عکس چیلیک، در این نمایشگاه تعداد ۲۰ فریم اثر منتخب از میان ۷۲ اثر عاشورایی با نگاهی به ابعاد حماسی ـ عرفانی سوگواران حسینی به نمایش گذاشته می‌شود.

در متن قاب نخست نمایشگاه عکس «اهل حرم» آمده است: این نمایشگاه چکیده‌ای از تلاش هدفمند عکاسان مستندکار دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک است که در سال‌های اخیر با استعانت به مشی نگاه «ما رَاَیتُ الّا جمیلا» به زوایای حماسی ـ عرفانی سوگواران پرداخته‌اند.

آزاده مسیح زاده، محمد منصوری، مجتبی محسنی، اعظم حشمتی، مهدی معصومی گرجی، محمد موسی زاده، نسرین رستمی، ابراهیم باقرلو، ملیحه فرهادی، امین رحمانی، منصوره حجارمنش، ندا رهگذر، نسیبه خلیلی، معصومه اصغری، لادن شجاع، محمدرضا خرازی و مهدی سروری عکاسانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

نمایشگاه گروهی عکس «اهل حرم» ساعت ۱۶ روز شنبه (۲۴ شهریور ماه) در محل نگارخانه ملل افتتاح و تا ساعت ۲۰ ادامه دارد.

علاقمندان می‌توانند تا پایان ظهر روز شنبه (۳۱ شهریور ماه) همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از عکس‌های این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه ملل در تهران، بزرگراه آیت الله صدر، بلوار قیطریه، بوستان قیطریه واقع شده است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس