دشمن از طریق القای باورهای غلط درصدد ضربه زدن به انقلاب است

دشمن از طریق القای باورهای غلط درصدد ضربه زدن به انقلاب استقائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: انتقال معنادار و درست حقایق انقلاب به مردم وجوانان رسالت اصلی مسئولان کشور است.

به گزارش ایسنا، لطفی در همایش سیاست گذاری وراهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی که در مصلای امام خمینی ارومیه برگزارشد افزود: در شرایط کنونی کشور وظیفه و رسالت مسئولان مشوق مردم بودن و انتقال معنادار و درست حقایق به مردم و جوانان است.

لطفی با اشاره به اینکه باید نگاه ما به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نگاهی فراتر از مراسمات دهه فجر باشد،اظهار کرد: حساسیت سرنوشت سازبودن مقطع کنونی کشور وانقلاب و تهدید دشمن به براندازی انقلاب در چهلمین سال پیروزی نشان از متفاوت بودن چهل سالگی انقلاب است.

وی باتاکید به اینکه دشمن با بیش از ۳۰۰شبکه ماهواره بر روی اذهان جوانان ایران کارمی‌کند خاطرنشان کرد: با وجود  مشکلات و مطالبات به حق مردم، با تببین دستاوردهای انقلاب و پاسخ به شبهات جوانان، دشمن نمی‌تواند هیچ خدشه ای به انقلاب وارد کند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باتاکید به اینکه ۸۰درصد از جمعیت کنونی کشورمان قبل انقلاب و شرایط خفت بار زمان شاه را درک نکرده‌اند اظهار کرد: دشمن از طریق جوانان و القای باورهای غلط درصدد ضربه زدن به انقلاب است ولی مردم وجوانان با امیدواری و حضور به موقع در صحنه نقشه دشمن را بی‌تاثیر کرده‌اند.

لطفی ادامه داد: کشور درحال حاضر در حال جنگ ترکیبی ، روانی ازسوی دشمن است که اهمیتش کمتراز ۸ سال دفاع مقدس نبوده ،باید از ظرفیت چهل سالگی انقلاب برای پیروزی براین جنگ استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از هر راهبردی برای ضربه به انقلاب استفاده کرده و اکنون نیز روی مردم ایران تمرکز کرده است افزود: کارآمدترین مانور درحفظ نظام،مانور انسانی و تکیه کردن بر مردم است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید وحدت به معنای واقعی کلمه داشته باشیم و جناح بازی را کنارگذاشته و با پاسخ دادن به شبهات وارائه کارنامه چهل سالگی انقلاب، دشمن را مثل دفعات قبل ناامید کنیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس