دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می‌کنند

دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه رادن فتح اندونزی همکاری می‌کنندجلسه هیات اعزامی دانشگاه مذاهب اسلامی با روسای دانشکده‌های دانشگاه رادن فتح اندونزی در خصوص اجرایی کردن تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در این جلسه روسای دانشکده‌های اقتصاد اسلامی، الهیات، حقوق، تبلیغ و ارتباطات، روانشناسی، ادبیات و معاونین دانشکده‌های دانشگاه رادن فتح و اعضای هئیت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی حضور داشتند و درباره برنامه‌های اجرایی تفاهم نامه همکاری بحث و گفت‌وگو شد.

دو طرف در این نشست درباره عملیاتی کردن برنامه‌ها در نهایت به یک جدول همکاری رسیدند که نتیجه آن موارد زیر است:
برگزاری سمینار مشترک با عنوان اسلامی سازی علوم در تهران با مشارکت دانشگاه مذاهب اسلامی و رادن فتح، سفر استادان دانشگاه رادن فتح به ایران در سال آینده،همکاری پژوهشی در زمینه تدوین منابع درسی و درسنامه، تاسیس اتاقی در زمینه فعالیت ها با کشور انذونزی به ویژه دانشگاه رادن فتح، ارسال مقالات اساتید این دانشگاه به تهران جهت درج در مجلات ما و بالعکس.

برگزاری کارگاه آموزشی با حضور یک استاد از دانشگاه مذاهب اسلامی در دانشگاه رادن فتح در زمینه‌های مورد علاقه دو طرف، بررسی ایجاد رشته مشترک میان دو دانشگاه با مجوز وزارت علوم، پذیرش دانشجویان دانشگاه رادن فتح در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه مذاهب اسلامی، ارسال کتب عربی دانشگاه مذاهب اسلامی به دانشگاه رادن فتح.
 همچنین مقرر شد در سمینارها و همایش‌های بین‌المللی که دانشگاه رادن فتح برگزار می‌کند، لوگوی دانشگاه مذاهب اسلامی مشارکت داده شود و نماینده دانشگاه نیز حضور یابد.

این موارد اجرایی تا آخر سفر مسولان و هئیت علمی دانشگاه قطعی و به امضای طرفین می‌رسد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس