خون شهدای اهواز پایمال نمی‌شود/ برگزاری جشن‌های 40 سالگی انقلاب با محوریت تبیینی و آیینی

خون شهدای اهواز پایمال نمی‌شود/ برگزاری جشن‌های 40 سالگی انقلاب با محوریت تبیینی و آیینیقائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تمام برنامه‌ها و جشن‌های چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران با دو محوریت تبیینی و آیینی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه سمنان،نصرت‌الله لطفی در جلسه شورای سیایت‌گذاری و راهبردی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان سمنان در دفتر امام جمعه سمنان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و معاونین استاندار و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، افزود: ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مختص به ایام 10 روزه دهه مبارک فجر نیست، بلکه کار وسیع‌تر و بزرگتر از یک بازه زمانی ده روزه خواهد بود و برنامه‌ها برای یک سال از فجر 96 تا فجر 97 برنامه‌ریزی شده است.

وی اضافه کرد: جشن‌های 40 سالگی انقلاب اسلامی با دو محوریت تبیینی شامل تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و آیینی شامل برگزاری باشکوه جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی در ایام دهه مبارک فجر 97 خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: در همین راستا 21 کارگروه در مرکز ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و 13 کارگروه در استان ها تشکیل شده و به فعالیت می‌پردازند.

لطفی با بیان اینکه شرایط حال حاضر در کشور ما یک شرایط کاملاً استثنایی و ویژه است،گفت: عبور از این مقطع، یک انسجام، وحدت و همدلی ملی را می‌طلبد.

وی ادامه داد: در چهل سالگی انقلاب اسلامی باید با وحدت و اتحاد دور هم جمع شویم چرا که اسلام و کیان اسلام هدف دشمن قرار گرفته است و در این شرایط باید ید واحده باشیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب به صراحت اعلام کرده بودند که انقلاب ایران چهل سالگی خود را نمی‌بیند، تصریح کرد: در اسفند سال گذشته حدود 296 شبکه ماهواره‌ای و برون‌مرزی علیه دستارودهای نظام و حاکمیت شبه افکنی می‌کردند، الآن این تعداد شبکه خارجی به بیش از 300 شبکه رسیده است که اقدام به شبه افکنی علیه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌کنند، لذا از این لحاظ تبین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی که غیرقابل انکار است و کارنامه درخشان دولت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران کاملاً قابل دفاع است، ضرورت و اهمیت ویژه‌ای دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: تنزل اعتماد مردم به حاکمیت و دولت، تشدید رذالت‌های خبیثانه و شیطنت‌های بزرگ علیه نظام، جدایی مردم از حاکمیت و دولت و تفرقه‌افکنی بین مردم و مسئولین از جمله اهداف و توطئه‌های دشمن است که برای رسیدن به اهداف شوم خود ترفندهای زیادی به کار می‌گیرد، اما امروز با توانمندی ایران و قدرتمندی ایران، از جنگ ناامید شده‌اند و به جنگ روانی و اقتصادی روی آورده‌اند.

لطفی افزود: با به این نکته باور داریم که برای دفاع و تبیین دستاوردهای نظام و ارائه کارنامه درخشان جمهوری اسلامی در این چهل سال کاملاً دستمان پر است و انشاءالله دشمن بیشتر از هر زمان دیگر نامید تر و مأیوس‌تر خواهد شد، 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران ثمره خون شهیدان زیادی است که تقدیم کرده‌ایم، 40 سالگی این انقلاب ثمره و حاصل خون شهدای امروز اهواز است که خون‌شان پایمال نخواهد شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس