حادثه تروریستی اهواز بشارت ضعف و زبونی آمریکا و صهیونیست بود

حادثه تروریستی اهواز بشارت ضعف و زبونی آمریکا و صهیونیست بوددشمن بداند این نظام و انقلاب به پشتوانه ملت شهید پرور و رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای و تحت توجهات حضرت ولی عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه محکم تر از قبل، از آرمان های امام راحل و شهدا دفاع خواهد کرد.

‌به گزارش ایسنا منطقه قم، آیت‌الله نوری همدانی با صدور پیامی حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز بار دیگر چهره سیاه استکبار و نوکران آن را نمایان ساخت. بی‌شک خون پاک و مطهر این شهیدان شجره طیبه انقلاب اسلامی ما را که در این چهل سال با خون همین شهیدان آبیاری شد، محکم تر و مقاوم تر خواهد نمود.

این حادثه بشارت ضعف و زبونی این افراد تروریست و اربابان آنها در رأس آمریکا و صهیونیست و بعضی از حکام دست نشانده منطقه‌ای آن‌ها بود.

اقتدار نیروهای مسلح و قدرت موشکی و دفاعی ما که به همت سپاه و ارتش صورت گرفت، خواب آن‌ها را آشفته کرد، تا جایی که دست به این عمل کور زدند و مردم بی دفاع را به خاک و خون کشیدند.

اما دشمن بداند این نظام و انقلاب به پشتوانه ملت شهید پرور و رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای و تحت توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه محکم تر از قبل، از آرمان‌های امام راحل و شهدا دفاع خواهد نمود و دست هر متجاوزی را با عنایت خداوند متعال قطع خواهد کرد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک شهادت این عزیزان را به همه ملت ایران و اهالی شهید پرور خوزستان که همیشه خصوصاً در دوران دفاع مقدس امتحان خود را با سرفرازی پس دادن و به خانواده های شهدا این حادثه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال محشور شدن این عزیزان با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران گرامش مسئلت می‌کنم.

حسین نوری همدانی

یکم مهر ماه ۱۳۹۷

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس