تجلیل از ۲۵ پیرغلام ملی در شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی

تجلیل از ۲۵ پیرغلام ملی در شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینیدبیر اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی گفت: آئین استقبال از پیرغلامان حسینی عصر امروز سه‌شنبه، ۱۳ شهریور در حسینیه گلزار شهدای خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهدی دهقان‌نیری در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی در لرستان طی روزهای ۱۳ تا ۱۶ شهریور، اظهارکرد: در این اجلاس ۴۰۰ مهمان داخلی و خارجی شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به حضور ۲۰۰ پیرغلام و خادم حسینی از استان‌های سراسر کشور و نیز چند کشور مسلمان و ۲۰۰ مداح و خادم حسینی از لرستان در شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی، اظهار کرد: شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی عصر امروز سه‌شنبه غبارروبی گلزار شهدا و حضور در آیین استقبال، آغاز خواهد شد.

دهقان‌نیری با اشاره به برگزاری کارگاه‌های تخصصی با هدف تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام اسلامی ایران توسط مداحان، خاطرنشان کرد: اصلاح شعرها و حذف خرافات در روضه‌ها از دیگر اهداف برگزاری کارگاه‌های تخصصی اجلاس پیرغلامان حسینی در لرستان خواهد بود.

دبیر اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی به تجلیل از ۲۵ پیرغلام ملی در این اجلاس اشاره کرد و گفت: آیین افتتاحیه اجلاس پیرغلامان حسینی در لرستان صبح فردا چهارشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس