برگزاری سوگواره عاشورایی «شب آخر، چراغ‌ها خاموش»

برگزاری سوگواره عاشورایی «شب آخر، چراغ‌ها خاموش»با فرارسیدن ایام شهادت و سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای آن حضرت، سوگواره عاشورایی «شب آخر، چراغ‌ها خاموش» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، موضوعات این سوگواره که از سوی دفتر شعر و ترانه موسسه فرهنگی و هنری کساء برگزار می‌شود در دو بخش فارسی و عربی عبارتند از: «شب آخر، چراغ‌ها خاموش» و « سیره و سرنوشت اصحاب و انصار حضرت سیدالشهدا (ع)».

آثار شرکت کننده در این سوگواره باید در قالب رباعی باشد و با مفاهیم ذکرشده در موضوع سوگواره همخوانی داشته باشد. همچنین تعداد آثار ارسالی می‌بایست حداقل ۵ اثر باشد.

شرکت در هر دو بخش بدون مانع است. صمن اینکه  آثار ارسالی می‌بایست در فایل word  به ایمیل  kasaeart@gmail.comو آیدی تلگرام:    @kasaeart ارسال شود. بنا بر اعلام، مهلت ارسال اثر ۱۰ مهر ۱۳۹۷ برابر با ۲۲ محرم الحرام است و با توجه به محدودیت زمانی فرآیند داوری و اخذ روادید برای برگزیدگان، مهلت ارسال اثر تمدید نخواهد شد.

دبیرخانه سوگواره از آثار ارسالی کتابی با عنوان «شب آخر، چراغها خاموش» منتشر خواهد کرد و پنج نفر از برگزیدگان سوگواره به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس