افزایش شمار تردد زائران عتبات از مهران

افزایش شمار تردد زائران عتبات از مهرانفرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره این‌که آمار تردد زوار در پایانه مرزی مهران با نزدیک شدن به اربعین حسینی(ع) رو به افزایش است، گفت: همه تمهیدات ترافیکی و انتظامی لازم در محورهای مواصلاتی برای تردد روان زائرین اندیشیده شده است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سردار «نورعلی  یاری» در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ایلام اظهار کرد: عملکرد انتظامی استان در سال‌های گذشته رضایت‌بخش بوده  و امسال نیز باید استعدادمان را تقویت و همت‌مان را در راستای تأمین امنیت زائران مضاعف کنیم.

وی با بیان این‌که برای پیشگیری از تخلفات رانندگی و کاهش تصادفات، خسارت‌های جانی و مالی در مسیرهای استان و منتهی به شهر مهران از گشت‌های موتوری و سیستم‌های ثبت تخلفات استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: در ایام اربعین با مستقر کردن ایستگاه‌های تلفیقی متشکل از پلیس‌های راهور، آگاهی، اطلاعات در میان مسیرها برای کنترل و خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: افرادی که قصد شرکت در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی(ع) را دارند بدون روادید به پایانه مرزی مهران مراجعه نکنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس