مرحله دوم سیزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود

مرحله دوم سیزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم برگزار می‌شودزمان و مکان مرحله دوم سیزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اعلام شد.

به گزارش ایسنا، زمان و مکان مرحله دوم سیزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم از سوی دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم سازمان دارالقرآن الکریم اعلام شد.

بنا به گفته محمد رمضانی‌فرد، کارشناس دبیرخانه آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، این مرحله از آزمون با حضور ۳۸۸۲ نفر از حفاظ که حد نصاب لازم از مرحله اول آزمون به دست آوردند، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آزمون حفظ قرآن کریم در رشته‌های حفظ سه جزء، پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم برگزار می‌شود، ادامه داد: درصد قبول شدگان در مرحله اول آزمون سیزدهم، نسبت به ثبت نام ۴۲ درصد و نسبت به تعداد حاضرین در آزمون ۶۴,۲۲ درصد است.

کارشناس دبیرخانه آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن با بیان اینکه زمان و مکان دقیق برگزاری مرحله دوم سیزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن هم‌اکنون در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم(تلاوت) اطلاع‌رسانی شده، گفت: نتایج آزمون مرحله دوم نیز ان‌شاءالله تا دوازدهم آبان‌ماه سال جاری از طریق همین درگاه اعلام خواهد شد.

وی بیان کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون نیز می‌توانند برای دریافت پاسخ سؤالات با شماره ۰۲۱۶۶۹۵۶۰۶۸ تماس بگیرند.

برای دریافت مکان و زمان مرحله دوم سیزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ اینجا کیلک شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس