لرستان میزبان ۳۰۰ خادم‌ سیدالشهدا(ع) در اجلاس پیرغلامان حسینی می‌شود

لرستان میزبان ۳۰۰ خادم‌ سیدالشهدا(ع) در اجلاس پیرغلامان حسینی می‌شوداستاندار لرستان با اشاره به میزبانی استان در شانزدهمین دوره اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی، گفت: در این دوره ۳۰۰ نفر از سراسر کشور حضور دارند که از این تعداد ۲۰۰ نفر پیرغلامان و خادمان سیدالشهدا(ع) هستند.

‌به گزارش ایسنا ‌، سیدموسی خادمی در جلسه هماهنگی شانزدهمین دوره اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی با بیان اینکه همه ساله ۱۰ روز مانده به محرم اجلاس پیرغلامان حسینی در کشور برگزار می‌شود، اظهار کرد: لرستان میزبان شانزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی است.

وی با اشاره به برگزاری این اجلاس به میزبانی خرم‌آباد در ۱۳ شهریورماه سال‌ جاری، خاطرنشان کرد: در شانزدهمین دوره اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی ۳۰۰ نفر حضور دارند که از این تعداد ۲۰۰ نفر پیرغلامان حسینی هستند.

خادمی سبک ویژه عزاداری و آئین گل‌مالی مردم لرستان در عزاداری اباعبدالله(ع) را از عوامل برگزاری این اجلاس در خرم‌آباد ذکر کرد و ادامه داد: تمام دستگاه‌های اجرایی نهایت همکاری را برای میزبانی شایسته از خادمان حسینی انجام می‌دهند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس