دیدار رئیس بنیاد شهید با آیت‌الله علوی گرگانی

دیدار رئیس بنیاد شهید با آیت‌الله علوی گرگانیآیت الله علوی گرگانی گفت: رئیس جمهور و دولت پیگیری مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی در دیدار معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور اظهار کرد: در هفته دولت گزارشات خدمات دولت به مردم ارائه می‌شود، اطلاع رسانی اقدامات دولت  در زمینه خدمت رسانی موجب دلگرمی مردم و باعث افزایش گرایش مردم به دولت است.

وی افزود: مساله جنگ فقط یک بعد قضیه است، جنگ تبعات بعدی زیادی دارد که بخشی از آن مساله جانبازان و خانواده شهدا و رسیدگی به آن ها است که هزینه سنگینی را به دوش جامعه قرار می‌دهد، هزینه برای رسیدگی به جامعه ایثارگری جزو هزینه هایی است که به چشم نمی‌آید و نمود خارجی ندارد.

این مرجع تقلید شیعه بیان کرد: دولت به تنهایی نمی‌تواند این هزینه‌ها را تامین کند و باید همه نهادها و خیرین در کمک به معیشت خانواده ایثارگری شریک باشند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی و مردم 40سال است که در برابر مستکبران مقاومت کرده‌اند و با اقتدار و بدون هیچ ترس و وحشتی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب از جمله آمریکا ایستادگی کردند، قطعا پیروزی کامل برای ملت شجاع ایران است.

آیت‌الله علوی گرگانی در پایان گفت: رئیس جمهور و دولت پیگیری مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس