حوزه‌های علمیه؛ تصمیم‌ساز یا نظاره‌گر؟

حوزه‌های علمیه؛ تصمیم‌ساز یا نظاره‌گر؟مجله علوم انسانی «زاویه» این هفته (ششم شهریورماه) از ارتباط حوزه‌های علمیه با مفاهیم تصمیم‌سازی و نظارت می‌گوید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، سری جدید برنامه «زاویه» به تهیه‌کنندگی علی خواجه و سردبیری علیرضا معادی که چند هفته‌ای است کار خود را در سری جدید آغاز کرده است، چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه با حضور دو کارشناس به این سوال پاسخ می‌دهد که حوزه‌های علمیه؛ تصمیم‌ساز یا نظاره‌گر؟

در این مناظره که اجرای آن را همانند هفته‌های گذشته حبیب‌الله رحیم‌پور بر عهده دارد، دکتر احمد رهدار استاد دانشگاه و رییس «مؤسسه مطالعات و تحقیقات اسلامی فتوح اندیشه» و حجت‌الاسلام محسن مهاجرنیا عضو هیات‌ علمی گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با یکدیگر به بحث و نظر می‌پردازند.

اخبار هفتگی حوزه علوم انسانی، گزارشی از رخدادهای مهم این حوزه، اخبار مطبوعات و دانشگاه‌ها از جمله بخش‌های دیگر برنامه است که در کنار بخش اصلی، در برنامه پخش می‌شود.

«زاویه» کاری است از گروه فرهنگ و اندیشه که به‌ صورت هفتگی چهارشنبه‌ها ساعت ۱۵: ۲۱ به‌ صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس