انتشار اثر جدید غلامرضا سازگار

انتشار اثر جدید غلامرضا سازگاراثر جدید غلامرضا سازگار هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، مدیر روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال گفت: همزمان با فرارسیدن ماه محرم کتاب «یک ماه خون‌گرفته ۱۲» جدیدترین اثر استاد غلامرضا سازگار به زینت طبع آراسته می‌شود.

مهدی قاسمی افزود: مجلدات «یک ماه خون‌گرفته» شامل سروده‌های استاد غلامرضا سازگار ویژه ماه‌های محرم و صفر به همراه آموزش سبک‌های اجرای نغمات، بیش از یک دهه است که در آستانه ماه محرم چاپ و به صورت رایگان در بین مداحان و ذاکران اهل بیت(علیهم السلام) در سراسر کشور توزیع می‌شود.

او با بیان اینکه ویرایش جلد دوازدهم مجلدات «یک ماه خون‌گرفته» در گروه کارشناسی موسسه هنر و ادبیات هلال به پایان رسیده است، افزود: این کتاب با تیراژی بالغ بر ۱۰هزار نسخه همزمان با فرارسیدن ماه محرم در بین مداحان و ذاکران اهل بیت(علیهم السلام) در سراسر کشور توزیع می‌شود.

مدیر روابط عمومی موسسه هنر و ادبیات هلال با اشاره به اینکه کتاب «یک ماه خون‌گرفته ۱۲» در قطع جیبی به زینت طبع آراسته می‌شود و آموزش سبک‌های اجرایی نغمات نیز در سایت مدایح به نشانی www.madayeh.com  به صورت رایگان در درسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد گفت: علاقه‌مندان به مطالعه جامع آثار استاد غلامرضا سازگار می‌توانند با دریافت و نصب رایگان اپلیکیشن نخل میثم، تمامی سروده‌های استاد سازگار را مطالعه کنند و از آموزش سبک‌های اجرایی نغمات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس