چهارمین دوره نخبگانی “مفاتیح الجهاد” برگزار می‌شود

چهارمین دوره نخبگانی “مفاتیح الجهاد” برگزار می‌شودچهارمین دوره نخبگانی گفتمان ولایی “جهاد فرهنگی” با محوریت اندیشه رهبر معظم انقلاب مدظله با عنوان “مفاتیح الجهاد ۴” امسال در دو مرحله مجازی و حضوری به همت دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از دانشگاه امام صادق(ع) چهارمین دوره نخبگانی گفتمان ولایی “نقشه جهاد فرهنگی” با محوریت اندیشه رهبر انقلاب با عنوان “مفاتیح الجهاد ۴” در دو مرحله مجازی و حضوری به همت دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق علیه السلام مردادماه و شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

دوره مجازی مفاتیح الجهاد ۴ از ۱۳ الی ۲۰ مردادماه با ارائه کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» توسط حجج‌الاسلام سوزنچی و فخریان و خجسته در پایگاه اینترنتی emobalegh.com ارائه می‌شود.

دوره حضوری مفاتیح الجهاد ۴ نیز با حضور منتخبان دوره مجازی با موضوعات خودشناسی(شناخت اسلام ناب و انقلاب اسلامی) دشمن شناسی(شناخت جبهه باطل و تمدن غرب) و جهادفرهنگی (جامعه‌سازی و انسان‌سازی) از ۱۰ تا ۱۷ شهریورماه در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار می‌شود.

دفتر اعزام مبلغ با هدف ترویج گفتمان ولایی جهاد فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های رهبر انقلاب در میان فعالان فرهنگی بیش از ۴ سال است که با استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان در هسته‌های تخصصی مرتبط مشغول به فعالیت تحت عنوان نقشه جهاد فرهنگی (مفاتیح الجهاد) است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه مجازی دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق علیه السلام به نشانی Emobalegh.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس