حمایت از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

حمایت از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامیقائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی،خاطرنشان کرد:برگزاری هرچه بهتر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک نیاز اساسی است و با زمان شناسی، تفکر و بصیرت مردم باید در عمل ثابت شود که انقلاب ما پویاتر از گذشته به تحقق اهداف و توسعه بیش از پیش خواهد پرداخت.

به گزارش ایسنا، نصرت‌الله لطفی سه شنبه شب در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه شورای هماهنگی به عنوان نهاد حاکمیتی کارکرد حاکمیتی دارد، ادامه داد: هیچ نگاه و تفکر جناحی و سیاسی بر این شورا حاکم نیست و خطوط قرمز اصلی ما ارکان انقلاب است . در برگزاری مراسمات و برنامه‌های هدفگذاری شده در استان‌ها نیز بدون نگاه سیاسی و جناحی نسبت به انتخاب سخنرانان اقدام می‌شود . 

لطفی با بیان اینکه پشتوانه انقلاب مردم هستند، تاکید کرد: مراسمات و برنامه‌های گروه‌ها میتینگ سیاسی نیست و انتخاب سخنرانان مردمی محور فعالیت‌های پوشش سخنرانان است . نگاه ما در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فراجناحی است و بر اساس چارچوب‌های انقلاب، ولایت و مصلحت کشور هدف‌گذاری‌هایی انجام می‌شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور از هدف‌گذاری حمایتی در حوزه پایان نامه‌های دانشجویی خبر داد و افزود: با توجه به اقدامات انجام شده از سال گذشته، حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی با در نظر گرفتن نوآوری و مدیریت بهتر برنامه‌ها و تحقق خروجی محوری در برگزاری مناسبات مورد تاکید قرار گرفته است . 

لطفی با بیان اینکه حمایت از پایان‌نامه‌ها در شورای هماهنگی کشور عملیاتی شده است،اظهارکرد: از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حمایت می‌شود . 

وی با اشاره به اهمیت نوآوری در برنامه‌ها گقت: با حفظ شاکله اصلی، حفظ چارچوب شعارها و اهداف، نوآوری در اجرای برنامه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با نگاه کارشناسی شده و پژوهش محور اجرایی می‌شود . بر همین اساس با حفظ اصالت و چارچوب مراسمات مختلف، نوآوری و تحقق خروجی محوری در برنامه‌ها محقق خواهد شد و تنوع‌دهی با پوشش نسل جوان را خواهیم داشت.

لطفی  همچینن با بیان اینکه دشمن فشار اقتصادی، روانی و عملی را محور برنامه‌های خود قرار داده است،افزود: بحران اقتصادی، ایجاد کننده بحران اجتماعی و بحران اجتماعی عامل بحران سیاسی است و تمام فشار دشمن بر حوزه اقتصادی متمرکز شده است که با تبدیل فشار اقتصادی به بحران اقتصادی و ایجاد بحران اجتماعی و همچنین با تبدیل بحران اجتماعی به بحران سیاسی کشور را با مشکل روبه‌رو کند . 

وی یادآور شد: امروزه سیاه نمایی و شبه‌افکنی مبتنی بر هدف قرار دادن جوانان توسط دشمن را شاهدیم و دشمن عملا با هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارد. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس