برنامه‌ها و اقدامات جشنواره امام رضا(ع) ارزشمند و قابل تقدیر هستند

برنامه‌ها و اقدامات جشنواره امام رضا(ع) ارزشمند و قابل تقدیر هستندداریوش ارجمند گفت: جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) یکی از فعالیت‌های فرهنگی مفید است و کارهایی که در این جشنواره انجام می‌شود از نظر من ارزشمند و قابل تقدیر هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) داریوش ارجمند در رابطه با فعالیت این جشنواره اظهار کرد: جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) یکی از فعالیت‌های فرهنگی مفید است که به ترویج داشته‌های دینی و مذهبی ما می‌پردازد. کارهایی که در این جشنواره انجام می‌شود از نظر من ارزشمند و قابل تقدیر هستند.

بازیگر نقش ماندگار مالک اشتر در مجموعه امام علی(ع) در ادامه گفت: به نظر می‌رسد یکی از ضروریات این جشنواره داوری‌های حرفه‌ای در بررسی کیفیت آثار است. از دل اینگونه جشنواره‌ها می‌تواند آثار برجسته‌ای بروز و ظهور یابد، به شرط آنکه محدود به جشنواره و اختتامیه نشود و جریان هنری آن‌ها تداوم یابد.

این هنرمند نام آشنا و چهره برجسته سینمایی و تلویزیونی کشورمان در خصوص آثار هنری که در حوزه های دینی و به‌ویژه امام رضایی تولید می‌شود، گفت: آنچه تاکنون برای ائمه اطهار(ع) و به‌ویژه حضرت رضا(ع) ساخته شده است در بردارنده ارزش و جایگاه واقیت و عظمت این بزرگواران نیست.

ارجمند خاطرنشان کرد: نیاز است که توجهی ویژه به این حوزه معطوف شود و سطح کارها ارتقاء یابد که امید می‌رود اینگونه جشنواره‌ها فرصتی برای نگاه‌های نو و تعالی تولیدات باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس