بانوی بهایی شیعه شد – ایسنا

بانوی بهایی شیعه شد – ایسنابانویی بهایی به‌ عنوان پنجمین غیرمسلمان در کنار مضجع شریف امامزاده حسن (ع) استان البرز با گفتن شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه تشرف یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، بانویی بهایی با گفتن شهادتین و با اختیار مذهب شیعه در آستان مقدس امام زاده حسن (ع) در استان البرز نام خود را در لیست محبان و شیعیان امیرالمومنین (علیه السلام) ثبت کرد.

بر اساس این گزارش این بانوی تازه مسلمان شده، پنجمین غیرمسلمانی بود که در کنار مضجع شریف امامزاده حسن (ع) استان البرز به دین مبین اسلام و مذهب تشیع تشرف یافت؛ پیش از این دو بانوی اوکراینی، یک بانوی روسی و یک آقای فرانسوی در این آستان با گفتن شهادتین نام خود را در لیست محبان و شیعیان امیرالمومنین (علیه السلام) ثبت کرده بودند.

این بانوی تازه مسلمان شده در مراسمی که در آستان مقدس امامزاده حسن (ع) برگزار شد، گفت: پس از چند سال تحقیق و مطالعه در باب ادیان و مشکلات موجود در فرقه ضاله بهاییت، دین اسلام و مذهب تشیع را برگزیده‌ام و با مطالعه درخصوص مقام والای حضرت فاطمه الزهرا (س) علاقه‌مندی شدید به الگو گرفتن و پیروی از راه این بزرگ بانوی جهان را دارم.

وی افزود: هیچ دینی نمی‌تواند احکام و اعتقادات همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد زیرا کامل‌ترین و مفیدترین دستورات دینی دستورات دین اسلام هستند و با افرادی که در فرقه ضاله بهاییت هستند با کمی مطالعه در دین اسلام مسیر را پیدا می‌کنند.

این بانوی تازه مسلمان شده نوع نگاه اسلام به زن را یکی از علل گرایش به دین اسلام عنوان و تصریح کرد: در این دین نگاه ابزاری به زن وجود ندارد و با وجود حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی، کرامت و شأن انسانی آنها محفوظ می‌ماند.

وی درباره برخی از رفتارها در فرقه ضاله بهائیت گفت: بهائیت یک تشکیلات حمایتی از سمت کشورهای ستمگر است که افراد در این تشکل به‌صورت ابزاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و همانند سربازان پیاده نظام باید دستورات صادره را انجام دهند و سران این تشکیلات به موضوع جایگاه زن ابزاری نگاه می‌کنند.

این بانوی تازه مسلمان شده خاطرنشان کرد: فضای روح‌انگیزی در این مکان مقدس وجود دارد که من در زمان خواندن تشرف یک آرامش درونی را کسب کرده‌ام و امروز یکی از بهترین روزهای عمرم است.

مسئولین اداره‌ کل اوقاف البرز در این مراسم یک جلد کلام‌الله قرآن مجید به این بانوی مسلمان شده اهدا کردند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس