انتشار ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم در چهار ماهه نخست امسال

انتشار ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم در چهار ماهه نخست امسالبیش از ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم در چهار ماهه نخست امسال در شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

به‌گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه، ۲۰۰ هزار مصحف شریف که به سفارش مراکز مختلف قرآنی و دیگر مراکز اجتماعی و فرهنگی کشور در این شرکت زیر چاپ رفته، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در کشور منتشر و توزیع شده‌ است.

قرآن قطع پالتویی شرکت هم که با جلد ترمو و کاغذ ۵۰ گرمی روانه بازار کتاب شده است در این میان با استقبال موسسات و نهادهای مختلف روبرو شده و توانسته است نظر مخاطبان و علاقه‌مندان به قرآن و مباحث قرآنی را جلب کرده و در شمارگان ۲۰ هزار نسخه روانه بازار کتاب شود.

در این زمینه، انتشار و چاپ آثار قرآنی با هدف ترویج و توسعه حفظ و قرائت قرآن کریم هم جایگاه ویژه‌ای دارد و در راستای طرح تربیت حافظان قرآن کریم که در قالب طرح ۱۴۵۲ از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه دنبال می‌شود بیش از ۶۰ هزار کتاب در قالب درسنامه حفظ مفاهیم قرآن کریم منتشر و توزیع شده است.

براساس این گزارش و با همکاری ستاد اقامه نماز کشور، چاپ کتاب «خانه‌ای از بهشت» برای ترغیب و تشویق نوجوانان به نماز با شمارگان ۱۰۰ هزار نسخه در دست اقدام است که در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس