آمادگی کامل برای استقبال از زائران را داریم

آمادگی کامل برای استقبال از زائران را داریممدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان‌ رضوی گفت: آمادگی کامل برای استقبال از زائران را داریم.

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص برنامه‌های رفاهی استانداری برای استقبال از زائرین امام رضا (ع) اظهار کرد: به دلیل این‌که دهه کرامت در ایام تابستان واقع شده، ویژه ستاد سفر هم کارهای خودش را از اول تیرماه آغاز کرده است و برنامه‌ها مخصوص یک روز خاص نیست؛ اما با توجه به این‌که ما بیشترین پروازها را در شب ولادت داریم، فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد آمادگی انجام امور را دارد؛ ضمن این‌که پرواز برگشت هم برای مسافرین در نظرگرفته است.

وی ادامه داد: راه‌آهن مشهد مقدس هم تلاش کرده که رام‌های قطار را افزایش دهد تا رفت‌وبرگشت به سایر مسیرها و مشهد مقدس انجام دهد.

مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: ما در حوزه هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌ها و مهمان‌پذیرها هم آمادگی کامل برای استقبال از زائرین را داریم؛ در همین خصوص سامانه اقامت ۲۴ برپا هست و کسانی که از این طریق نسبت به رزرو جایشان اقدام کنند، از ۵۰ درصد تخفیف هم بهره‌مند می‌شوند.

فروزان خاطرنشان کرد: در کنار این‌ امور ستاد خدمات سفر مربوط به شهرستان مشهد مقدس را در طبرسی ۳ فعال داریم که به صورت شبانه‌روز کار می‌کند و هر کسی از زائرین چه در خصوص اسکان و چه در خصوص موارد غذایی‌ با مشکلی مواجه شد، می‌تواند به آنجا مراجعه کند و نسبت به رفع مشکلش از این طریق اقدام نماید.

وی افزود: اگر زائرین شکایتی هم در خصوص اماکن اقامتی، صنوف و بازار و یا در زمینه حمل‌نقل داشتند،  می‌توانند به امور ستاد خدمات سفر  مراجعه و نسبت به رفعش اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس