آغاز نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث فعالان قرآنی کشور

آغاز نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث فعالان قرآنی کشورثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه فعالان قرآنی، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش ایسنا،به نقل از معاونت قرآن و عترت ارشاد بدنبال ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضاء صندوق اعتباری هنر و براساس قرارداد منعقد شده با “بیمه سرمد” ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) و به مدت ١٠روز از تاریخ  ١٢ تیرماه تا  ٢١ تیرماه از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir انجام می‌شود.

در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی در قالب ٣ طرح (امید، آرامش و رفاه) با تعهدات و پوشش‌های فراتر از سال قبل ارائه می شود. بر این اساس تلاش شده است حداکثر خدمات با کمترین هزینه برای اعضاء منظور شود. کلیه خدمات بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو به اعضاء ارائه خواهد شد.

لازم به یادآوری است؛ حسب مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق است. ثبت نام بیمه تکمیلی همانند سال گذشته از طریق وب سایت صندوق انجام خواهد پذیرفت.

٦٠درصد هزینه بیمه تکمیلی فعالان قرآنی عضو صندوق هنر، توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت یارانه تأمین می‌شود.

سهم ٤٠ درصدی متقاضی، برای یک سال به شرح ذیل است:

– طرح امید ١٢٨ هزار و هشتصد تومان

– طرح آرامش ٤١٨ هزار و هشتصد تومان

– طرح رفاه ٦٧٨ هزار و هشتصد تومان

گفتنی است با تصمیم صندوق اعتباری هنر، امسال «بیمه عمر و حوادث» نیز به فهرست خدمات هر سه طرح افزوده شده است که براساس قرارداد منعقد شده با “بیمه سرمد”سقف تعهد بیمه فوت طبیعی، ٢٠ میلیون تومان و فوت ناشی از حوادث ٤٠ میلیون تومان است.

شرح خدمات پزشکی هریک از سه طرح فوق را از اینجا بخوانید.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس