پیام تسلیت سید حسن خمینی و وزیر اطلاعات در پی درگذشت مرحوم حسینی

پیام تسلیت سید حسن خمینی و وزیر اطلاعات در پی درگذشت مرحوم حسینیدر پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی یادگار امام و وزیر اطلاعات در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت این معلم اخلاق را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن  پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی بدین شرح است:

بسمه تعالی
جناب حجت الاسلام و المسلمین سید امیر حسین حسینی دامت تأییداته

درگذشت پدر بزرگوارتان، معلم اخلاق جناب حجت الاسلام والمسلمین اقای حاج سید علی اکبر حسینی (طاب ثراه) موجب تاثر دوستداران ایشان شد.
آن مرحوم در طول سال های متمادی هم در رسانه های گروهی و هم در میان مردم به ترویج دینداری و اخلاق مداری مبادرت می ورزید و در این مسیر یادگاران خوبی از خویش باقی گذاشت.

اینجانب ضمن تسلیت درگذشت این عالم وارسته به جنابعالی و دیگر فرزندان گرامی ایشان و همه ی وابستگان، به خصوص برادرم جناب حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی از خداوند متعال حشر با اولیا را برای آن مرحوم مسئلت دارم.

متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین علوی نیز دین شرح است :

بسمه تعالی

اذا مات العالم ثلم فی الاسلامِ ثلمه لا یسدها شیء

برادر مکرم حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حسین طائب ریاست محترم سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

خبر ارتحال پدر همسر گرامیتان حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج سید علی اکبر حسینی ،عالم فرزانه، یار صدیق امام و رهبری (مدظله العالی) ، نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی و معلم اخلاق آشنا و صمیمی خانواده ها بعد از یک عمر خدمت خالصانه دینی و فرهنگی و انقلابی موجب تأسف و تأثر گردید .

اینجانب مصیبت درگذشت این استاد فقید را خدمت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مقام معظم رهبری (دامت برکاته)، مردم دین مدار و بیت مکرم و داغدار بویژه دو داماد مکرم ایشان ، حضرتعالی و جناب آقای دکتر ابراهیم عزیزی صمیمانه تسلیت عرض نموده، از درگاه یگانه خالق هستی، برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر و سلامتی آرزو می نمایم .

ادامه دارد…

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس