پخش نماز عید فطر استان‌ها از شبکه‌های استانی و سراسری

پخش نماز عید فطر استان‌ها از شبکه‌های استانی و سراسریاقامه نماز عیدفطر در مراکز استان‌ها از طریق شبکه‌های استانی و سراسری به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما، با توجه په پایان ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر،صداوسیمای مراکزاستان‌ها با تدارک تجهیزات و نیروهای برنامه‌ساز و فنی، آماده پخش مستقیم نماز عید شده‌اند.

بر این اساس و در همه استان‌ها، اقامه نماز عید فطر به صورت زنده از سیمای مراکز روی آنتن می‌رود.

همچنین با توجه به هماهنگی صورت گرفته میان مراکز استانی و شبکه‌های سراسری، بخش‌هایی از مراسم باشکوه اقامه نماز عیدفطر در استان‌های مختلف به صورت همزمان از شبکه‌های سراسری نیز پخش خواهد شد.

همچنین شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی استانی در آخرین روز ماه مبارک رمضان، مراسم وداع با این ماه نورانی را که در مراکز مختلف برگزار می‌شود، پوشش خواهند داد.

بر اساس این گزارش، نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور مردم متدین، از شبکه یک سیما هم به طور زنده پخش خواهد شد.

قرار است این مراسم با ۱۱ دوربین مستقر و دو واحد سیار علاوه بر پخش تصاویر اقامه نماز عید فطر، ورود مردم به میعادگاه نماز فطر را با کیفیتی عالی به تصویر بکشد.

همچنین حوالی ساعت ۱۹:۲۰، تکرار خطبه‌های نماز عید سعید فطر از شبکه یک پخش می‌شود.

رادیو ایران نیز نماز عید سعید فطر را به طور زنده از ساعت ۶:۳۵ در ویژه‌برنامه «قنوت شکر» پخش می‌کند. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس