همایش علمی آیت‌الله سبحانی در تبریز برگزار می‌شود

همایش علمی آیت‌الله سبحانی در تبریز برگزار می‌شودمعاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی از برگزاری همایش بررسی اندیشه‌های علمی آیت‌الله جعفر سبحانی خبر داد و گفت: این همایش با همکاری تمامی سازمان‌های مرتبط و بخصوص دانشگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان برگزار می‌شود .

به گزارش ایسنا،، علی جهانگیری در نشست هماهنگی اجرای همایش علمی آیت‌الله سبحانی، اظهار کرد: این همایش در آبان ماه سال جاری با حضور اندیشمندان و محققان در شهرهای تهران، قم و تبریز برگزار می‌شود. 

 وی ادامه داد: این همایش دو روزه شامل تجلیل و بزرگداشت مقام شامخ آیت الله سبحانی و بخش تخصصی ارائه مقالات در محورهای مربوط به علوم نقلی و سیره علمی و عملی این عالم ربانی خواهد بود . 

 وی با تاکید بر ضرورت توجه به مفاخر استان خاطرنشان کرد: بزرگداشت افراد شاخص و بنام نه تنها وظیفه ملی بلکه وظیفه شرعی است تا بتوانیم سیره و زندگی این بزرگان را به مردم و بخصوص جوانان معرفی کنیم .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تمامی سازمان‌‎ ها، ادارات و نهادهای فرهنگی استان خواست تا با همراهی برگزارکنندگان این مراسم در برگزاری باشکوه این همایش در راستای توسعه فرهنگ دینی و اسلامی در استان قدم بردارند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس