ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب برنامه حساب شده دشمن است

ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب برنامه حساب شده دشمن استنماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های حساب شده دشمن ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب اسلامی ایران است، گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی موقوفات در کشور تعیین تکلیف شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدی در آیین تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه کرمان دیار مجاهدانی است که از حریم اهل‌بیت (ع) دفاع کردند، اظهار کرد: ملت مسلمان ایران با رهبری امام خمینی (ره) راه اسلام، قرآن و اهل‌بیت (ع) را انتخاب کرده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از امام خمینی (ره) نیز همان راه را مقام معظم رهبری دنبال می‌کنند و هیچ شکی نداریم که راهی است که سعادت و خوشبختی ما را در مسیر اسلام هدایت می‌کند، افزود: دشمنان اسلام، قرآن و ملت مسلمان ایران با دروغگویی اظهار دوستی می‌کنند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه سران و حکام امریکا و رژیم صهیونیستی  جلادانه با اسلام دشمنی می‌کنند و با نفاق اظهار دوستی دارند، تاکید کرد: یکی از برنامه‌های حساب شده آنها ناامیدکردن مردم نسبت به آینده انقلاب اسلامی ایران است.

محمدی با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی درصدد ناامید کردن مردم هستند و این توطئه استکبار جهانی و هم‌پیمانانش است، گفت: دشمن کور خوانده است چرا که ملت ایران به وعده خدا اطمینان کامل و صد در صد دارد.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم وعده داده است که حتما مومنان را یاری خواهیم کرد، افزود: ممکن است توطئه‌های دشمن سختی‌هایی را برای ما ایجاد کند اما خداوند در همان توطئه‌ها گشایشی ایجاد خواهد کرد.

رئیس سازمان اوقاف ادامه داد: اینکه مقام معظم رهبری در خطبه‌های عید فطر فرمودند که رژیم غاصب صهیونیستی نابود خواهد شد همان وعده الهی را عنوان کردند اما بعضی‌ها خسته شده و دنبال شریک می‌گردند و باید بدانند که مردم خسته نشده و پای کار هستند.

محمدی با اشاره به اینکه مردم در ماه رمضان در گرمای تابستان روزه گرفتند، خاطر نشان کرد: همین مردم روزه‌دار در روز جمعه آخر با اقتدار و شکوه و با امید در راهپیمایی روز قدس به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال تطهیر خاندان پهلوی هستند، یادآور شد: یکی از جنایات آنها جشن ۲۵۰۰ ساله این خاندان در شیراز است که باعث شرم و اهانت به ملت ایران بود.

رئیس سازمان اوقاف با اشاره به برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: حجت‌الاسلام قاسمی‌زاده فردی امانتدار، پاکدست و عملیاتی بود و به درخواست خودش مسئولیت از عهده او برداشته شد.

محمدی با بیان اینکه برنامه‌های اوقاف در سراسر کشور، اول سال ابلاغ می‌شود و این برنامه‌ها برای اجرایی شدن تا پایان سال پیگیری، مطالبه و مواخذه هم می‌شود، تصریح کرد: مولفه‌های مختلفی برای ارزیابی داریم و اجرای نیت واقفان یکی از مهمترین مولفه‌های ارزیابی ادارات اوقاف در سراسر کشور است.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی موقوفات در کشور تعیین تکلیف شده است، گفت: ۷۰ هزار سند برای موقوفات استان از سال ۸۹ تاکنون اخذ شده است.

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف با بیان اینکه امروز وقف در حوزه علم و فناوری مورد تاکید است و مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید دارند، افزود: ظرفیت استان کرمان بسیار زیاد است و امروز آقای تدینی به‌عنوان مدیر جدید که موفق و اهل تعامل و پرکار است، معرفی می‌شود.

 محمدی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نکات بسیار خوبی در مورد کارکردهای وقف عنوان کرد گفت: ایشان یکی از کارکردهای وقف را در حوزه اقتصادی می‌دانند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید کردند که برای مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی اتاق فکر در مراکز اقتصادی تشکیل داده شود، خاطرنشان کرد: موقوفات امانت مردم در نزد ما هستند و حتما باید اجرای نیت واقف انجام شود و در این راستا نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها در استان‌ها هستیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس