ضیافت «شهر آرامش» در ماه رمضان

ضیافت «شهر آرامش» در ماه رمضانگردهمایی اهالی فرهنگ و هنر در خانه شاعران ایران با عنوان «شهر آرامش» از ١٨خردادماه (۲۳ رمضان) به مدت پنج شب برقرار خواهد شد.

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، این سلسله شب‌نشینی‌های فرهنگی هنری همچون سال‌های گذشته امسال نیز در شب‌های رمضان و با حضور شاعران و هنرمندان و اهل ادب و هنر به همت انجمن شاعران ایران و دفتر شعر جوان به مدت پنج شب برگزار می‌شود.

این برنامه شامل سخنرانی، مناجات‌خوانی، بررسی حکایت‌های نظم و نثر ادب فارسی، شعرخوانی و ساز و آواز خواهد بود.

مصطفی رحماندوست، دکتر بهمن نامور مطلق و مهدی ارگانی از جمله سخنرانان این برنامه هستند. ساعد باقری در این شب‌ها به بررسی حکایت‌هایی از متون نظم ادب فارسی و رضا موسوی طبری به بررسی متون نثر ادب فارسی خواهد پرداخت.

اجرای این برنامه را سهیل محمودی و قرائت قرآن را سیدحسین موسوی بلده بر عهده دارند.

همچنین شعرخوانی محمد سلمانی، عبدالجبار کاکایی، مهرنوش قربانعلی، شروین سلیمانی، سینا بهمنش، کیانوش خان‌محمدی، سمانه کهرباییان، رسول پیره، سعید فرمانی و کوثر خدابین از دیگر بخش‌های این برنامه است.

علاقه‌مندان به شرکت در  این گردهمایی فرهنگی می‌توانند از ١٨ خرداد به مدت پنج شب (۲۳ تا ۲۷ ماه مبارک رمضان) از ساعت ١٩:٣٠ به انجمن شاعران ایران واقع در خیابان شهیدکلاهدوز (دولت)، نبش خیابان شهید نعمتی مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس