دیدار جمعی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم با آیت‌الله نوری همدانی

دیدار جمعی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم با آیت‌الله نوری همدانی


نوری همدانی

آیت‌الله نوری همدانی در دیدار جمعی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم، گفت: تمام همت مسئولان رفع مشکل مردم باشد، مشکلات اقتصادی مردم مایه شرمندگی می‌شود و عده‌ای هم بجای اینکه مرهم باشند، نمک به زخم می‌زنند. مردم وقتی می‌بینند که یک مسئول می‌آید مشکلات آنها را کتمان می‌کند، به ناراحتی آنها افزوده می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه،این مرجع تقلید افزود: درست است دشمن جنگ اقتصادی را آغاز کرده و بی‌رحمانه هم مشغول است، اما باید توجه داشت مدیریت مسئولین کشور ما هم ضعیف است؛ هیچ اشراف و نظارتی بر خدمات و کالا وجود ندارد؛ مسئولان نباید از تذکر و انتقاد دلسوزانه برآشفته شوند؛ روزانه افراد زیادی برای ما نامه می‌نویسند یا به دفتر مراجعه می‌کنند و بسیار ناراحت و نگران از معیشت و اقتصاد هستند و از علما و مراجع و حوزه می‌خواهند حداقل وضع موجود را تذکر دهند.
آیت‌الله نوری همداین افزود: چند سال کشور معطل برجام شد که نتیجه آن  باعث زبان درازی دشمن شد و الان هم عده‌ای بحث مذاکره مجدد با آمریکا را مطرح می‌کنند که این تفکر بی‌تردید خیانت است.
آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: نباید مسایل حاشیه‌ای مطرح شود، همگان باید با وحدت و همدلی به فکر مقابله با دشمن باشند؛این انقلاب و نظام خون بهای هزاران شهید است؛ لذا باید به هر قیمت که شده از آن حفاظت کرد و از ارکان آن یعنی اسلام و ولایت فقیه و مردم محافظت کرد. باید از میدان دادن به دشمن جلوگیری کنیم و مسئولان با پیروی از رهبری و آرمان و سفارشات امام(ره) مشکلات را حل کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس