حضور ۸۴ کشور در مسابقات قرآن اوقاف

حضور ۸۴ کشور در مسابقات قرآن اوقافقائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از حضور ۳۸۵ متقاضی از ۸۴ کشور در مسابقات بین‌المللی قرآن‌ سازمان اوقاف کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا عابد در آئین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید اوقاف وامور خیریه لرستان که در سالن اجتماعات کمیته امداد برگزار شد، اظهارکرد: کار جهادی به‌معنای از موانع عبور کردن، مشکلات کوچک را بزرگ ندیدن، آرمان‌ها را فراموش نکردن و اشتیاق به کار داشتن است.

وی با بیان اینکه استان لرستان یکی‌از استان‌هایی است که در تاریخ انقلاب به‌ویژه در دفاع مقدس خاطرات بزرگی را به یادگار گذاشته است، اضافه کرد: در جنگ تحمیلی، استان لرستان سراسر معنویت، ایثار، سلحشور و مجاهدت بود به‌طوری‌که در تمام جبهه‌های جنگ تحمیلی، خون رزمندگان لرستان ریخته شده است.

وی به فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اشاره کرد و گفت: در زمان حجت‌الاسلام محمدی، مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم اوقاف و امور خیریه با حضور یازده کشور برگزار می‌شد این در حالی‌است که امسال در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم اوقاف و امور خیریه ۳۸۵ متقاضی از ۸۴ کشور در مسابقات شرکت کردند.

عابد با بیان این‌که برخی دشمنان از ورود تعدادی از متقاضیان بین‌المللی مسابقات قرآن‌کریم اوقاف جلوگیری می‌کردند، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور این مشکل برطرف شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس