مرحوم طباطبایی همواره دغدغه مردم را داشتند

مرحوم طباطبایی همواره دغدغه مردم را داشتند


حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی

عضو خبرگان رهبری و نوه مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی با اشاره به دو ویژگی برجسته اخلاقی این مرحوم، گفت: حمایت از مردم و حمایت از نظام دو ویژگی بارز مرحوم طباطبایی بود و به حل مشکلات مردم و حمایت از نظام و مقام معظم رهبری تاکید ویژه‌ای داشتند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی ـ نوه مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی و عضو خبرگان رهبری ـ در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم طباطبایی در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی برجسته اخلاقی مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی، اظهار کرد: او ویژگی‌های اخلاقی برجسته بسیار زیادی داشت، اما دو ویژگی مهم اخلاقی برجسته مرحوم طباطبایی که همواره دغدغه آن را داشت، مردم بودند و همواره درب خانه‌ او به روی مردم باز بود. همواره دغدغه مردم را داشتند و خیلی سفارش به حل مشکلات مردم می‌کردند.

وی یادآور شد: یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته اخلاقی ایشان نظام بود، نظام و مقام معظم رهبری همواره برای ایشان از اولویت بسیاری زیادی برخوردار بود و بارها تاکید می‌کردند حفظ این نظام واجب است و باید حامی مقام معظم رهبری باشیم. در مجموع می‌توان گفت حمایت از مردم و نظام دو ویژگی برجسته اخلاقی مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی بود و همواره به ما و اطرافیان بر این دو مساله تاکید می‌کردند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس