برگزاری جشن‌های نیمه شعبان به چهار زبان در حرم مطهر

برگزاری جشن‌های نیمه شعبان به چهار زبان در حرم مطهر


آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) به مناسبت نیمه شعبان طی این ایام با برگزاری مراسم‌ و محافل مختلف از زائران و مجاوران حرم مطهر میزبانی می‌کند.

به گزارش ایسنا، حرم بانوی کرامت برای زائران فارسی‌زبان شب، صبح، عصر و شام میلاد امام زمان(عج) ویژه برنامه‌های مختلفی را با حضور سخنرانان برجسته و مداحان اهل‌بیت(ع) برگزار می‌کند.

آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) امروز دو مراسم جشن ویژه نیمه شعبان را برای آذری‌زبان‌ها برگزار کرده است و فردا نیز با برگزاری مجالس دیگری میزبان گروه‌های دیگری از زائران آذری‌زبان است.

همچنین، مراسم جشن سالروز میلاد امام عصر(عج) ویژه عرب‌زبانان نیز فردا بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی آیت‌الله سید عادل علوی از اساتید حوزه علمیه و مدیحه‌سرایی عبدالعظیم نجفی برگزار می‌شود.

آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها فردا شب بعد از نماز جماعت مغرب و عشا نیز با برگزاری یک مراسم ویژه، همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام سید مرادرضا رضوی و مدیحه‌سرایی یکی از مداحان اهل‌بیت(ع) میزبان زائران اردوزبان خواهد بود.

ویژه برنامه‌های جشن میلاد امام زمان(عج) به زبان‌های عربی، اردو و آذری به همت اداره امور بین‌الملل آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و با مشارکت خادمان افتخاری در دفتر زائران غیرایرانی واقع در صحن صاحب‌الزمان(عج) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس