برترین‌ها مسابقات قرآن روشندلان معرفی شدند

برترین‌ها مسابقات قرآن روشندلان معرفی شدندپس از پایان یافتن سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان، نفرات برتر این دوره از مسابقات در دو رشته قرائت و حفظ کل قرآن کریم اعلام شد.

به گزارش ایسنا، نتایج مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان اعلام شد که بر اساس آن رتبه‌های اول دو رشته قرائت و حفظ کل قرآن کریم به نماینده‌های مالزی و هند رسید.

نتایج کامل مسابقات بین‌المللی قرآن روشندلان این طور اعلام شده‌اند:

در رشته حفظ قرآن کریم؛ “محمد انیس” از هند، “اکرم آوچار” از ترکیه، “محمد السعید عبدالغنی القمیری” از مصر، “عبدالله حمدسالم حمدابوشریده” از قطر، “محمدتقی کریمی” از ایران، “اشرف الاسلام تفذل” از بنگلادش، “مرتضی علی ناجی” از عراق، “محمد انور عسگر” از سریلانکا، “علی ادریس عبدالسلام” از نیجریه، “اسماعیل مشنن” از الجزایر، “زکریا دیبو دیبو حاعک” از سوریه به ترتیب رتبه‌های برتر این رشته معرفی شده‌اند.

همچنین در رشته قرائت قرآن کریم؛ “محمد قاییم نیزار” از مالزی، “امیدرضا رحیمی” از ایران، “حسین محمد شلال” از عراق، “ابراهیم آلتونتاش” از ترکیه، “مجتبی صفارزاده” از افغانستان، “معظم محمد مبارک” از بنگلادش، “محمد احمد السیدطلبه” از مصر، “علاش عمار” از الجزایر،”طارق زیاد الجزار” از سوریه، “شیهاویت آرومپونی” از فیلیپین و “حسن انور حمیه” از لبنان نیز رتبه‌های برتر این رشته معرفی شده‌اند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا / دین و زندگی

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس